318055_4195862586283_1944279058_n.jpg

Dotaz na redakci

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9612"
Zdravím redakci, skrze sociální sítě jsem měl možnost si přečíst Vaše dílo - školní časopis je jistě dobrý nápad. Ale neuvažujete o větším informování o životě naší Zatlanky? to i z webu naší školy se dozvím více, než z Vašeho časopisu. Co nějaký sloupek pro učitele? Co nejaký sloupek pro absolventy? co nějaké aktuální zpravodajství ze školy? A také by bylo fajn, kdyby to po Vás někdo přečetl, neb tam máte řadu pravopisných chyb, Těším se na další číslo.
Děkuji za vysvětlení, myslel jsem, že máte prostě větší amabice, ale pokud to dobře chápu, tak je to jen jeden z mnoha dalších pokus na GNZ o vytvoření čehosi delšího, resp. by se to dalo nazvat jen hrou či parodií. Škoda.
Dalo by se to nazvat třídním projektem, jehož účelem bylo vyzkoušet si práci redakce. A jelikož jsme nachtěli naši práci vyhodit do koše, byla publikována, toť vše.
Čus, mám dotaz na redakci, reps. slečnu Terezu Pondělíčkovou. Žijeme skutečně v 21. století? Z článku, ve kterém se zmiňuje, že internet je bonus asi vyplývá, že ne ... to chcea, aby nám učitelé dávali domácí úkoly na nástěnku? ha ha. Ale jinak pochvala za start časáku, doufám, že budou další čísla.
14.03.13 21:01
khamidullinr
Optimalizace pro vyhledávače
IP
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one